Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
Ja rodzilam 5 m-cy temu i lewatywe mialam zrobiona.Polozna stwierdzila ze przyspieszy ona rozwarcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Ania ****
(Ania2207)
Wiking
ja też rodziłam z 5 miesiecy temu i mnie się pytała położna czy chce lewatywe czy nie. Więc wybór należał do mnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
W Drammen nie robią, a ja się nie pytałam, czy można, gdy się chce. Najlepiej zapytać położnej na wizycie, może zaznaczyć, że sobie życzysz lub nie na twojej karcie i w komputerze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
dzięki dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
ana ana
(ana85)
Wiking
Witam. Czy ktoras z Was rejestrowala moze dziecko w celu uzyskania pozwolenia na pobyt w NO przy uzyciu strony selfservice.udi.no?? Bo sie jakos nie moge polapac co i jak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
Ja rodzilam pod koniec listopada na Baerum i lewatywe miałam robioną

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Tomasz Gabriel Bartoszewicz
(øl rødhåret bjørn)
Nowicjusz
Rodzić najlepiej w domu naturalnie bez komendy "przyj!". Tylo pępowinę musi lekarz obciąć! Wtedy stresu mniej i kobieta się tak nie męczy! Powolnie noworodek wychodzi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
øl rødhåret bjørn napisał:
Rodzić najlepiej w domu naturalnie bez komendy "przyj!". Tylo pępowinę musi lekarz obciąć! Wtedy stresu mniej i kobieta się tak nie męczy! Powolnie noworodek wychodzi!

Ile dzieci juz tak urodziles ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
mój dzieć ma 8,8 mm, dziś słyszałam oraz widziałam jego serduszko. jestem szczęśliwa i zakochana w nim od pierwszego wejrzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
na wstepie witam wszystkie mlode mamy w norwegii.jestem nowa na forum i mam pytanie.limetka81 piszesz ze widzialas serduszko twojego malenstwa,w takim razie musialas miec robione usg(jezeli sie nie myle).na tyle co slyszalam,w norwegii robia tylko jedno usg pomiedzy 18/20 tyg.ciazy.czy to prawda?wybieram sie teraz na pierwsza wizyte do lekarza.jestem teraz w koncowce 13 tyg.Do tej pory bylam z mezem i moim synkiem w Polsce na swieta i niedawno wrocilismy.bylam w polsce u lekarza i przepisal mi luteine...nie wiem jak zapatruja sie na to lekarze w norwegii,nie wiem co mam robic?musze ja brac do konca 16 tyg.moze ktoras z was wie cos na temat farmaceutykow w ciazy w norwegii?a i jeszcze jedno-gdy mialam robione usg w polsce lekarz zauwazyl u mnie mala torbiel i kazal to skonsultowac juz tu,w norwegii-oczywiscie musze miec usg i nie wiem czy lekarz skieruje mnie na usg,czy nie?..jestem troche tym wszystkim skolowana...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok